Contact

Wil je meer weten over Drukkerij van Deventer of heb je vragen over een product? Bel of mail ons gerust! Wij helpen je graag!

0174 44 55 44
info@vandeventer.nl

Peter van Deventer
0174 44 55 51
peter@vandeventer.nl

Johan van Deventer
0174 44 55 41
johan@vandeventer.nl

Ig de Bakker
accountmanagement
0174 44 55 52   /   06 51 22 59 82
ig@vandeventer.nl

Brigitta Opstal
accountmanagement
0174 44 55 57
brigitta@vandeventer.nl

André Hoogendoorn
projectmanagement
0174 44 55 42
andre@vandeventer.nl

Hans Kruyk
projectmanagement / papierinkoop
0174 44 55 47
hans@vandeventer.nl

John de Winter
projectmanagement
0174 44 55 43
john@vandeventer.nl

Martijn Ruinard
planning
0174 44 55 53
martijn@vandeventer.nl

Marcel van Paassen
studio
0174 44 55 58
marcel@vandeventer.nl